Head vanemad!
 
 • Aprillikuus on hommikune (Õunakese rühm) ja õhtune (Vahtraninakese rühm) valverühm õues!
 • Alates 01.03 on kasutusel ELIISi uus versioon, esimestel päevadel võib uue versiooni töös esineda tõrkeid. Palume kasutada rühmaga suhtlemiseks rühma telefoni, kui ELIISi tehnilistel põhjustel sisse ei pääse.
 • Huvitegevus on hetkel peatatud kuni 12.04.
_______________________________________________________________________

Käitumisjuhised ja kokkulepped seoses COVID-19 viiruse levikuga.

Hea lapsevanem!

Järgime riigi tasandi ja Põltsamaa valla kriisikomisjoni korraldusi ning lasteaia kriisiplaani, palume kõigil lapsevanematel nendega arvestada. 

 • Lasteaeda tulevad lapsed peavad olema täiesti terved ning haigustunnuste ilmnemisel tuleb leida võimalus nende koheseks äraviimiseks kollektiivist. Nii püsivad terved ka teised lapsed, lapsevanemad ja meie töötajad.
 • Lasteaeda toob lapsevanem lapse ainult vältimatu vajaduse ehk tööalase vajaduse korral.
 • Lapsed võetakse vastu õues kell 7.30 – 8.00 ning välisuksed suletakse kell 8.05. Õhtul on lapsed kojuminekuks õues alates kell 16.45. Igasuguste ootamatuste korral andke sellest teada telefoni teel (rühma number on välisuksel)
 • Lapse puudumisel lasteaiast 11.03. – 12.04. jääb ära ka kohatasu maksmine ühe kuu ulatuses (aprilli algul arvet ei esitata).
 • Lapsevanem saab rühmatelefoni või ELIISi teel hoida ühendust ja vahetada infot rühma õpetajaga. Samuti on lasteaia juhtkond Teie jaoks vajadusel olemas nii ELIISi, e-posti kui telefoni vahendusel.

* Välisministeeriumi info https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-karantiininouete-kohta-euroopast-saabujatele
* Terviseameti info https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus
* Haridus ja Teadusministeeriumi kodulehel 10 kõige olulisemat asja, mida teada koroonaviirusest ja selle ennetamisest https://www.kriis.ee/et/koroonaviiruse-abc

Aitäh Teile mõistva suhtumise ja vastutustundliku käitumise eest!

Head tervist soovides

Põltsamaa Lasteaia Tõruke kriisikomisjon                                                                              _____________________________________________________________________________________

APRILL TÕRUKESES:

 • kevadpühade tähistamine rühmades
 • 14.-15.04 Punase Risti esmaabi jätkukoolitus “Elustamine” vanematele rühmadele (õues, graafiku alusel)
 • 19.-23.04 südamenädal
 • 26.04 jürijooks ümber tiigi (ajagraafiku alusel)
 • Aprill- südamekuu, osalemine lasteaiaperega ühiselt väljakutses “Jõgevamaa liigub 2021!”, eesmärgiks kokku saada 202110 sammu!

________________________________________________________

VALVERÜHMAD 2020-2021

Hommikune valverühm kell 07.00-07.30 ÕUNAKE (maja esimeses tiivas, sissepääs maja parempoolsest otsast, ümber lillepeenra nurga)

Õhtused valverühmad kell 17.50-19.00

APRILL-              VAHTRANINAKE  (54 632 960)

MAI-                    KASTANIMUNAKE  (53 592 682)       

Võimalusel on valverühm õues (soe ilm, õhtuti valge).

Valverühmas on ainult sel ajal tööl olevate vanemate lapsed, kellest on vanema poolt ka eelnevalt teada antud. Lapsed viiakse valverühma kell 17:50. 

____________________________________________________________________________________

Meil on rõõm teatada, et on valminud e-kogumikuna meie lasteaia uus õppevara Tahan tõruna veereda. Põltsamaa Tõrukese lasteaia uued lood. Kogumikus on 17 erinevat lugu, mis kajastavad meie lasteaia töid ja tegemisi. Täname kõiki autoreid oma kogemuste jagamise eest! Head lugemist!